קצת עלי

שלום, שמי אילנה מוריץ

מורה ליוגה נשית, יוגה להריון, לילדים ונוער, מוסמכת מכון וינגייט.

המפגש שלי עם יוגה קרה לפני יותר מעשור, לאחר לידה שניה, באולם כושר, לשם הגעתי בכדי להוריד משקל עודף שנצבר במהלך ההריון. במקום אירובי בטעות הגעתי לשיעור יוגה ויצאתי מוקסמת ומלאת התרגשות שיש פעילות גופנית שמתאימה לי. תמיד הייתי ילדה ונערה שמנמונת, שלא סובלת פעילות גופנית, והינה סוף סוף מצאתי משהו שאני יכולה לעשות ואף ליהנות! זאת היתה אהבה ממבט ראשון.

במהלך השנים תרגלתי סגנונות יוגה שונים וגיליתי שהכי מתאים לי לתרגל יוגה נשית - פרי פיתוחה של מירה ארצי פדן.

http://www.yogaforwomen.co.il/

בשנת 2011 במהלך ההריון השלישי שלי התחלתי לתרגל יוגה להריון אצל קארין קזאז, מורה מדהימה בחולון ומאז אני מעמיקה ולומדת על היוגה הנשית ועל עצמי ונהנית מכל רגע.
לימודי יוגה
סיימתי קורס מדריכי יוגה לילדים ונוער בוינגייט אצל נעמי פונדק לובל הנפלאה והתחלתי את דרכי בהוראת היוגה לדור הצעיר. אני מאמינה בכל ליבי שיוגה היא דרך חיים וכמה שיותר מוקדם הילדים ונוער ייחשפו ליוגה, כך זרעי היוגה ינבטו ויישאו פרי טוב יותר.
בהמשך למדתי בקורס מורות ליוגה נשית אצל מירה ארצי פדן וזאת היתה המתנה הכי טובה שהענקתי לעצמי. קיבלתי ידע עצום ואני מקווה להמשיך להעבירו הלאה לנערות ולנשים שזקוקות לו.

למדתי הסמכה של יוגה לנשים בהריון ויוגה תרפיה והיד עוד נטויה.

פעילות היוגה:
אני מלמדת יוגה נשית בעברית וברוסית בחולון ובערים סמוכות במרכז הארץ. מלמדת יוגה לנשים בהריון. כמו כן יוגה ילדים בגני ילדים ובחוג פרטי בחולון. מלמדת יוגה לנערות בחולון.

אני מתרגלת יוגה למעלה מעשור, בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים. יודעת אני מה זה להיות אשת קריירה ולעבוד בתחום הכספים בעולם העסקי והתחרותי של היום.

יוגה היא המפלט שלי מהטירוף, מהעומס הרב שנובע מהצורך בלתמרן בין קריירה לבין גידול ילדים, טיפוח חיי זוגיות וקשרי חברה וניהול משק הבית. היוגה משמשת עבורי מעין מטען אליו אני מתחברת כאשר ה"סוללה" שלי עומדת להיגמר, והיא לעולם לא מאכזבת.

יוגה לילדים

עבור ילדים ונוער, היוגה לא רק משפרת את הכושר הגופני ואת הריכוז, אלא גם נותנת הזדמנות לשחרור, לפסק זמן, לקבלה ולהרפיה. היוגה מלמדת לעצור לרגע את רצף החיים המהיר והאינטנסיבי, להתבונן מהצד על הסיטואציה, להרהר על הרגע הבא ומתוך כך לגלות פתרונות חדשים.

היוגה מאפשרת לכל אדם וילד לחוות את הכישלון ולא להתרסק. היא מאפשרת לנו לומר לעצמנו שבעצם..

ה כ ל  ב ס ד ר!

 בתרגול יוגה הילדים, הנערות והנערים מתרגלים ומתחזקים תוך כדי משחק ותנועה - ובאותו זמן פשוט נהנים.

במסגרת התרגולים הם מקבלים בסיס יציב כדי לגדול ולהפוך למבוגרים טובים יותר, בטוחים יותר בעצמם ובעיקר - רגועים ובריאים יותר בגוף ובנפש.

זהו החזון שלי, זאת התרומה שלי ושל היוגה – לגדל כאן דור של אנשים טובים יותר ומאושרים יותר.

למידע נוסף התקשרו 054-4582531